Якщо ви готові зробити свій позитивний внесок у розвиток Veedol в Україні — ласкаво просимо до команди професіоналів!

Юридична інформація


Інформація, що міститься на даному сайті, доступна для загального відома. Інформація надана сумлінно і в той час як ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти достовірну інформацію в актуальному стані, ми не робимо ніяких запевнень або гарантій будь-якого роду, явних або неявних, щодо повноти, точності, надійності, придатності або доступності по відношенню до веб-сайт або до інформації, продуктів, послуг або пов’язаних з графікою, що міститься на сайті для будь-яких цілей. Будь-яке використання інформації, що міститься на цьому сайті, виключно на ризик того, хто їх використовує.

Ми не будемо нести відповідальність за будь-які збитки чи шкоду, включаючи, необмежені, прямі або непрямі збитки або пошкодження, спричинені в результаті використання даного веб-сайту (крім навмисного введення в оману).
Інші веб-сайти можуть бути використані для отримання доступу до цього сайту. Крім того, через цей сайт ви можете зробити перехід на інші веб-сайти , які також не знаходяться під нашим контролем. Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-який з цих сайтів.

Торгова марка
Назва та логотип є власністю Veedol Veedol International Limited, Глазго, що базується у Великобританії. Не дозволяється використовувати в прямій або непрямій інтелектуальної власності Veedol International Limited, що базується в Глазго, Великобританія.

Авторське право
Авторські права на матеріали, що містяться на даному веб-сайті, є власністю Veedol International B.V. або його місцевої філії. Всі права захищені. Людина, що використовує цей сайт бере на себе відповідальність за дотриманням відповідних правових норм. Матеріал на цьому сайті, можуть бути скопійовані і використані в особистих цілях, за умови, що вони не призначені для комерційних цілей. Будь-яке інше використання інформації, що міститься на даному сайті, необхідно отримати письмове схвалення Veedol International B.V.

Право, що застосовується
Використання даного веб-сайту і його ресурсів регулюється законодавством Нідерландів. © 2014 Veedol International B.V. (Всі права захищені)

Гаряча лінія
(067) 364-40-60